Vilém Žák – Agentura VILDA

Okrajní 350
Bohumín
73581
Tel.+ fax: 591 140 604
Mobil: 774 893 988
agentvilda@centrum.cz

nabídka

    Prodej časopisu SKUTEČNÉ ZLOČINY 

   a publikace 

    MAGAZÍN SKUTEČNÉ ZLOČINY na stáncích 

 
 

   PRÁVĚ VYCHÁZÍ

                                                                                       
 

   ČERNÉ MĚSTO VE SPÁRECH ZLOČINU

Nejděsivější případy ostravského regionu  

Kriminalistická historie ostravského regionu je výjimečně bohatá na mrazivé události. Vstupte do světa skutečných novodobých i historických případů, které otřásly ostravskou veřejností! Čekají na vás nejděsivější vraždy, zajímavosti ze soudních síní i různé kuriozity z podsvětí. To vše v doprovodu autentických černobílých fotografií. Pokud máte pro strach uděláno, vydejte se na cestu do temnot lidské duše. Ale pozor, tahle stezka vede hlouběji, než si umíte představit.

 

ostravskou veřejností! Čekají na vás nejděsivější vraždy,  zajímavosti ze soudních síní i různé kuriozity z podsvětí. To vše v doprovodu autentických černobílých fotografií.
Pokud máte pro strach uděláno, vydejte se na cestu do temnot lidské duše. Ale pozor, tahle stezka vede hlouběji, než si umíte představit.

Kniha SKUTEČNÉ ZLOČINY NA OSTRAVSKU   

vychází 7. února a má 280 stran. Je věnována hrdelním zločinům v ostravském regionu. Jarek Nohavica přesně vystihnul podstatu tohoto regionu, když zpívá svoji oblíbenou větu „bo Ostrava je kraj razovity“. Ostravsko má totiž i své specifikum ve světě zločinu, obzvlášť v tom nejtěžším jako je vražda. Osudy všech aktérů jsou neuvěřitelné a šokující a nad motivy vražd zůstává rozum stát. Začtěte se do reálných příběhů, které vyprávějí sami zločinci nebo jejich oběti.

 

Tuto výjimečnou knihu zakoupíte v knihkupectvích, anebo na internetu na www.albatrosmedia.czPokud si ji objednáte do 7. února, získáte knihu s 15procentní slevou za 339 Kč. A pokud zadáte heslo OSTRAVSKO, získáte navíc dopravu zdarma!

 

Dále nabízíme:

Nenechte si ujít zcela ojedinělý krimi bestseller SKUTEČNÉ ZLOČINY a jeho nový MAGAZÍN.

Vydejte se po stopách napínavých příběhů, které otřásly Českem.

Skutečné zločiny Vám přinášejí příběhy, které vyprávějí sami zločinci nebo jejich oběti. Naprosto skutečné a pikantní krimipříběhy i

nejnovější případy ze soudních síní plné emocí.

A to tu ještě nebylo – i včetně autentických snímků zločinců, obětí, vražedných nástrojů, míst zločinů aj.

Na stránce NEUVĚŘITELNÉ pak najdete šokující příběh, který Vás určitě zvedne ze židle. Chybět nebudou ani pikantní případy, 

které se zapíšou nebo zapsaly do dějin české kriminalistiky.

Trochu si vydechnete u KURIOZIT ZE SVĚTA ZLOČINU, PERLIČEK ZE SOUDNÍCH SÍNÍ či krimivtípků.

 

                                       

 

Poslední číslo SKUTEČNÝCH ZLOČINŮ Č.36 zakoupíte v novinových stáncích společnosti PNS a.s. Časopis stojí 65 Kč. Zároveň si také můžete zakoupit první řadu balíčků MAGAZÍN SKUTEČNÝCH ZLOČINŮ, kde najdete tři publikace pouze za cenu dvou kusů, to je za 150 Kč. Dále na vás čeká nový MAGAZÍN Skutečných zločinů č. 11 s názvem TĚLA VE STODOLE SMRTI za 85 Kč.

 

Prodej časopisu SKUTEČNÉ ZLOČINY 

a publikace 

MAGAZÍN SKUTEČNÉ ZLOČINY u Agentury Vilda

 

Všechna čísla 80 stránkového časopisu i 128 stránkové publikace MAGAZÍN, která dosud vyšla, a vám unikla, můžete zakoupit přímo u naší Agentury VILDA. Pokud máte o ně zájem, můžete si je objednat telefonicky, písemně, nebo emailem na číslech a adrese uvedené v kontaktech.

 

           Časopis SKUTEČNÉ ZLOČINY

 

           Publikace MAGAZÍN SKUTEČNÉ ZLOČINY

                 
                 
                                          
 
 

Prodej balíčků časopisů SKUTEČNÉ ZLOČINY – 3 za cenu 2 kusů

Speciální balíčky časopisů můžete zakoupit za skvělou cenu. Vydali jsme už JEDENÁCT SAD BALÍČKŮ, v nichž jsou vždy tři čísla. Ovšem vy zaplatíte pouze cenu za časopisy dva a tím ušetříte jednu třetinu ceny. Pokud máte zájem, můžete si balíčky u nás  objednat. První balíček obsahuje čísla 1-3, druhý 4-6, třetí 7-9, čtvrtý 10-12, pátý 13-15, šestý 16-18, sedmý 19-21, osmý 22-24, devátý 25-27, desátý 28-30, jedenáctý 31-33.