Vilém Žák – Agentura VILDA

Okrajní 350
Bohumín
73581
Tel.+ fax: 591 140 604
Mobil: 774 893 988
agentvilda@centrum.cz

nabídka

 

Prodej časopisů s osmisměrkami

Časopis OBLÍBENÉ DOBROTY PRO KAŽDÉHO - osmisměrky s recepty, má kromě osvědčených receptů pravidelné rubriky „Nejoblíbenější recepty předních českých kuchařů“, „Co kuchtí hvězdy“, „Stoleté recepty“ a „Triky správného kuchaře“, také super soutěž „Zlatý recept“. Je to měsíčník a stojí 17 Kč.

Časopis ORIENTÁLNÍ A ZAHRANIČNÍ SPECIALITY – osmisměrky s recepty, má kromě vynikajících receptů ze zahraničí také zajímavou soutěž pod názvem Perla dračí kuchyně. Je dvouměsíčník a stojí 17 Kč.

Časopis VAŘÍME LEVNĚ v osmisměrkách přináší recepty na levná jídla všeho druhu, která jsou však také chutná a s  patřičnou nutriční hodnotou. Má soutěž o ceny.Je dvouměsíčník a stojí 17 Kč .

Časopis DOMÁCNOST A ZDRAVÍ v osmisměrkách především obsahuje rady, tipy, triky a nápady, jak vylepšovat svou domácnost i své zdraví. Má soutěž o ceny. Je dvouměsíčník a stojí 17 Kč.

Všechny čtyři časopisy zakoupíte na novinových stáncích společnosti Mediaprint KAPA.

 

    

 

 

 

 

 

 

 

Prodej časopisu SKUTEČNÉ ZLOČINY a publikace MAGAZÍN SKUTEČNÉ ZLOČINY na stáncích

Nenechte si ujít zcela ojedinělý krimi bestseller SKUTEČNÉ ZLOČINY a jeho nový MAGAZÍN Masakr sériových vrahů, v němž najdete Popravu draka, Vražedný přízrak a další napínavé krimipříběhy.

Vydejte se po stopách napínavých příběhů, které otřásly Českem.

Skutečné zločiny Vám přinášejí příběhy, které vyprávějí sami zločinci nebo jejich oběti. Naprosto skutečné a pikantní krimipříběhy i nejnovější případy ze soudních síní plné emocí.

A to tu ještě nebylo – i včetně autentických snímků zločinců, obětí, vražedných nástrojů, míst zločinů aj.

Na stránce NEUVĚŘITELNÉ pak najdete šokující příběh, který Vás určitě zvedne ze židle. Chybět nebudou ani pikantní případy, které se zapíšou nebo zapsaly do dějin české kriminalistiky.

Trochu si vydechnete u KURIOZIT ZE SVĚTA ZLOČINU,

PERLIČEK ZE SOUDNÍCH SÍNÍ či krimivtípků.

 

 

Poslední číslo SKUTEČNÝCH ZLOČINŮ rovněž zakoupíte v novinových stáncích společnosti Mediaprint KAPA. Časopis vychází jednou za 3 měsíce a stojí 45 Kč. Zároveň si také můžete zakoupit  sedmou řadu balíčků Skutečných zločinů s čísly 19, 20 a 21 pouze za cenu dvou kusů, to je za 90 Kč a nový MAGAZÍN Skutečných zločinů za 69 Kč.

 

Prodej časopisu SKUTEČNÉ ZLOČINY u Agentury VILDA

Všechna čísla, která dosud vyšla, a vám unikla, můžete zakoupit přímo u naší  Agentury VILDA . Pokud máte o ně zájem, můžete si je objednat telefonicky, písemně, nebo emailem na číslech a adrese uvedené v kontaktech.

 

 

Prodej časopisů SKUTEČNÉ ZLOČINY – 3 za cenu 2 kusů

Speciální balíčky časopisů můžete zakoupit za skvělou cenu. Vydali jsme už sedum sad balíčků, v nichž jsou vždy tři čísla. Ovšem vy zaplatíte pouze cenu za časopisy dva a tím ušetříte jednu třetinu ceny. Pokud máte zájem, můžete si balíčky u nás  objednat. První balíček obsahuje čísla 1-3, druhý 4-6, třetí 7-9, čtvrtý 10-12, pátý 13-15, šestý 16-18, sedmý 19-21.